Спецобладнання для підрозділу ДСНС Чечельника

21 вересня у смт Чечельник під час робочої поїздки начальник ГУДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук разом з керівництвом району вручили бійцям державної пожежно-рятувальної частин раону спеціальне обладнання, яке дозволяє працювати у задимленому середовищі.

Рятувальники Чечельниччини отримали 3 апарати захисту дихання, які працюють на стисненому повітрі, та 8 масок до них. Кошти на придбання вкрай необхідного обладнання виділили районна, сільські та селищна ради.

Голова РДА С. Пустовий та голова райради С. П’яніщук вручили кращим рятувальникам почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради. Перед присутніми виступили – Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка та сільські голови, які привітали із рятівників з професійним святом і подякували рятівникам за сумлінне виконання службових обов’язків.

Руслан Шевчук, у свою чергу, також подякував керівництву району та місцевих органів влади за підтримку Служби порятунку.