Зібрання громадян Чечельника

Відбулося зібрання громадян Чечельника

8 вересня у приміщенні районного будинку культури голова селищної ради Світлана Палісіка звітувала перед жителями селища про роботу виконавчого комітету Чечельницької селищної ради за період з 2016 року  та 7 місяців 2017 року: «Хочу поділитись з вами досягненнями, тим, що вдалось втілити, та своїми міркуваннями щодо подальшого життя і розвитку селища Чечельник», - насамперед зауважила Світлана Андріївна.

У виступі голова надала ґрунтовну інформацію про роботу виконавчого комітету в соціально-економічній сфері життя у селищі, розповіла про напрацювання у реалізації завдань та внесла ясність у питання фінансування деяких проектних робіт, що проводяться у селищі, пояснивши, на які конкретно цілі виділяються кошти та озвучила суми, що вкладаються у розвиток селища.

Щодо діяльності представників місцевого самоврядування, Світлана Андріївна зауважила, що проводяться сесії селищної ради, засідання, де обговорюються найважливіші питання щодо розвитку селища. Добре налагоджена робота з громадянами, адже всі  їх звернення розглядаються в строки, передбачені  законодавством, і більшість з них вирішується.

Продовжуючи виступ, голова звернула увагу, що завдяки участі у проектах вдалося залучити додаткові кошти на розвиток окремих закладів та об’єктів селища, а саме: було встановлено модульну котельню у дитячому садку «Калинка», обладнано  центральне сміттєзвалище та розпочато роботи з благоустрою прибережної зони річки Савранка.

«Наразі ж, - окремо зазначила голова, - Чечельницька селищна рада є учасником проекту «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства», у якому країни  - Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина діляться досвідом поводження з твердими побутовими відходами. В рамках навчального візиту ми зі спеціалістом з написання інноваційних програм матимемо можливість ознайомитись з даним досвідом».

Голова також відзначила, що селищною радою приділяється особлива увага покращенню зовнішнього вигляду селища, зокрема його вулиць та громадських об’єктів, і розвитку інфраструктури доріг.

Крім того, Світлана Андріївна детально прозвітувала про бюджетно-фінансову діяльність виконавчого комітету селищної  ради та про співпрацю з такими галузями, як: освіта, охорона здоров’я, культура і мистецтво, соціальний захист та соціальне забезпечення, охорона громадського порядку.

«На закінчення  дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  нашого селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку , хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади», - завершила свій виступ голова.

Наступними звітували перед громадянами: директор КП «Чечельник-комунсервіс» О.М. Гута, дільничний офіцер Чечельницького відділення поліції, капітан поліції О.О. Кардаш, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА С.М. Мартинюк, директор центру соціальних служб для сімї, молоді та спорту Т.П. Фаренюк, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі О.В.Кохановський. До слова були запрошені також  голова районної ради С.В. Пяніщук та перший заступник голови райдержадміністрації В.В. Савчук. Мали можливість виступити та висловити власну думку депутати селищної ради.

Звичайно ж, звучали запитання і від громадян, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Аліна Корольова

Повний звіт